Tým studentek z FMV zvítězil v soutěži Marketér roku – „Mladý delfín“

Ve čtvrtek 19. května 2022 proběhl galavečer v Divadelním sále Klubu Lávka u příležitosti slavnostního vyhlášení výsledků 17. ročníku soutěže Marketér roku, jejíž součástí je studentská soutěž Mladý delfín.

Vítězství v letošním ročníku soutěže Mladý delfín patří týmu studentů z FMV VŠE ve složení Arina Dolenko a Gabriela Šebetková. Organizátorem uvedené soutěže je Česká marketingová společnost. Tématem soutěže bylo: „Jak úspěšně komunikovat problematiku udržitelného rozvoje v Česku“. Vítězný studentský tým z vedlejší specializace Komerční komunikace, kterou na Katedře mezinárodního podnikání veden Ing. Milan Postler, Ph.D., se zaměřil na problematiku zlepšení komunikace v oblasti finanční gramotnosti.

Na druhém místě se umístily dva týmy z Univerzity Konstantina Filozofa v Nitře, třetí místo obsadil tým z UTB ve Zlíně.

Tým studentek z FMV zvítězil v soutěži Marketér roku – „Mladý delfín“