Scénář k Train The Trainer Workshopu: Udržitelné pracovní prostředí

Děkujeme za účast všem zájemcům o duševní pohodu v organizaci, kteří se zúčastnili dvoudenního workshopu Udržitelné pracovní prostředí, který se konal v pondělí a úterý 26. – 27. 2. 2024. Workshop vznikl v rámci mezinárodního projektu partnerů V4 pod záštitou grantu: The International Visegrad Fund’s Strategic Grant no. 22210016.

Pro ty, kteří se nemohli z časových či jiných důvodů zúčastnit přinášíme informaci, že scénář workshopu v anglickém jazyce je volně dostupný na hlavních stránkách projektu ZDE.

Cílem akce bylo připravit účastníky na samostatné vedení workshopů, které posilují psychickou odolnost a rozvíjejí schopnost pečovat o duševní pohodu lidí v organizaci.

V této formě je workshop určen pro pedagogy a pracovníky z akademického prostředí. Scénář workshopu byl vyvinut ve spolupráci s týmem z Česka, Maďarska, Slovenska a Polska na základě výsledků kvalitativního výzkumu provedeného mezi studenty a lektory partnerských univerzit, doplněn je také kvantitativními výzkumy lektorek.

Další informace k celému projektu jsou k dispozici na hlavních stránkách projektu ZDE.

Scénář k Train The Trainer Workshopu: Udržitelné pracovní prostředí