Call for papers: 25th International Joint Conference Central and Eastern Europe in the Changing Business Environment

Dovolujeme si Vás pozvat na konferenci Central and Eastern Europe in the Changing Business Environment, která se bude konat 22.-23. května 2025 na VŠE v Praze. Tuto konferenci společně organizují Fakulta mezinárodních vztahů a Fakulta podnikohospodářská Vysoké školy ekonomické v Praze a Obchodná fakulta Ekonomické univerzity v Bratislavě.

Registrace je otevřena do 19. ledna 2025. Spolu s registrací je třeba prostřednictvím webového formuláře podat abstrakt v angličtině.

Témata konference zahrnují mimo jiné:

• Mezinárodní obchod.
  • Mezinárodní marketing a chování spotřebitele.
  • Globální hodnotové řetězce a region CEE.
  • Mezinárodní finance.
  • Společenská odpovědnost firem v mezinárodním podnikání.
  • Udržitelný hospodářský rozvoj z globální perspektivy.
  • Změny v mezinárodních marketingových, manažerských a obchodních strategiích.
  • Výzvy v mezinárodním cestovním ruchu.

Články v anglickém jazyce se následně odevzdávají do 21. února 2025. Každý článek bude posouzen dvěma recenzenty. Sborník z konference bude zaslán k hodnocení Web of Science (databáze CPCI). Autoři mohou rozhodnout o vydání celého článku v rámci sborníku z konference nebo pouze abstraktu v knize abstraktů. Články vydávané pouze jako abstrakty mohou být zaslány ke zveřejnění do vědeckých časopisů. Recenzované časopisy organizátorů jsou CEBR, Economic Review a Studia commercialia Bratislavensia. Na stránce konference naleznete kromě dalších informací i odborné články z minulých ročníků.

Těšíme se na Vaši účast.