21st International Joint Conference: Central and Eastern Europe in the Changing Business Environment

Všem účastníkům děkujeme za účast na 21. ročníku mezinárodní konference Central and Eastern Europe in the Changing Business Environment, kterou 21. května 2021 uspořádala Fakulta mezinárodních vztahů společně s Fakultou podnikohospodářskou Vysoké školy ekonomické v Praze a Obchodní fakultou Ekonomické univerzity v Bratislavě.

Konference, která kvůli současným epidemiologickým opatřením proběhla online, se zaměřila na region střední a východní Evropy a jeho postavení v globální ekonomice. Sborník z konference, který byl zaslán k hodnocení do databáze Web of Science (CPCI), je k dispozici na webových stránkách konference.

22. ročník konference se bude konat 19-20. května 2022 v Bratislavě. Informace jsou aktualizovány na webových stránkách konference, prostřednictvím kterých mohou autoři již registrovat své příspěvky.

Call for papers 2022 je k dispozici ZDE.