Obhajoby závěrečných prací v září 2022

Obhajoby závěrečných kvalifikačních prací se na Katedře mezinárodního podnikání uskuteční ve dnech 5. a 14. září.

5.9. od 9:00 – práce vedené těmito vedoucími: Ing. Petr Král, Ph.D., Andrea Escobar Rios, Doctora en Ciencias, Ing. Markéta Lhotáková, Ph.D., Ing. Veronika Mokrejšová, Ph.D., Ing. Milan Postler, Ph.D.

5.9. od 14:30 – práce studentů programu Manažer obchodu – kromě prací Ing. Mgr. Tomáše Sadílka, Ph.D.

a 14. 9. od 9:00 (v paralelních komisích) – práce vedené těmito vedoucími: doc. Ing. Josef Taušer, Ph.D., doc. Ing. Tomáš Kubálek, Ph.D., Ing. Jaroslav Halík, MBA, Ph.D., Ing. Vadim Semenenko, Kand. ekonom.věd, MBA, Ing. Radek Čajka, Ph.D., Ing. Vít Hinčica, Ph.D., doc. Ing. Zuzana Křečková Kroupová, M.A., Ph.D., Ing. Vladimíra Khelerová, CS., Mgr. Ing Kamila Matysová Ph.D., doc. Ing. Alexej Sato, CSc., Ing. Iveta Černá, Ph.D., Ing. Mgr. Petr Procházka, Ph.D., Ing. Mgr. Tomáš Sadílek, Ph.D. (včetně prací z programu Manažer obchodu), doc. Ing. Přemysl Průša, Ph.D., Ing. Jitka Volfová, Ph.D., Ing. Alena Filipová, Ph.D., Ing. Elvíra Čermáková.

Přihlašování bude možné prostřednictvím InSIS jako mimosemestrální kurz (ident 2OBP, 2OP864B, 2ODP, IB3_2), který se uskuteční v zimním semestru akademického roku 2022/23. Technicky to tedy bude možné až od 1. 9. 2022.

Na Katedře mezinárodního podnikání se při obhajobách kvalifikačních prací očekává vystoupení studenta doprovázené prezentací jeho kvalifikační práce v PowerPointu. Tato prezentace by měla mít délku cca 5 minut a následující požadovanou strukturu:

– cíl a účel práce;

– struktura;

– metodologie (včetně event. výzkumných otázek a hypotéz);

– hlavní zjištění;

– hlavní zdroje.

Po prezentaci následuje diskuse na základě posudků vedoucího práce a oponenta (další relevantní otázky může vznést kterýkoli člen komise). Odpovědi na otázky z posudků mohou být připraveny jako poslední bod prezentace.

Pro usnadnění obhajoby, prosím, pošlete svou prezentaci v aplikaci PowerPoint sekretářce katedry (jarmila.kopecka@vse.cz), a to nejpozději 2 dny před konáním obhajoby.

Konání státních zkoušek nebo obhajob on-line je v tomto semestru možné jen ve zcela výjimečných případech – typicky v případě nařízené karantény nebo izolace (student musí o on-line termín v dostatečném předstihu požádat přes kontaktní centrum InSIS a svou žádost náležitě zdůvodnit a důvody doložit).

Těšíme se na vaši prezentaci a následnou diskusi.

Obhajoby závěrečných prací v září 2022