Mezinárodní soutěž: Formula Student Czech Republic v Mostě: Ing. Petr Král, Ph.D. a doc. Ing. Přemysl Průša, Ph.D.

Vedoucí katedry mezinárodního podnikání Ing. Petr Král, Ph.D. a doc. Ing. Přemysl Průša, Ph.D. měli 20.7.2022 a 21.7.2022 možnost jako porotci v rámci soutěže Formula Student Czech Republic hodnotit udržitelnost business plánů studentů technických škol, kteří se soutěže zúčastnili.

Studenti technických škol v rámci soutěže představují vlastní fromuli společně s business plánem. Soutěž se koná na různých místech v Evropě, více informací k dispozici přímo na webu soutěže zde.

Ing. Petr Král, Ph.D., vedoucí Katedry mezinárodního podnikání, vede přednášky především na téma podnikání v globálním prostředí a mezinárodní marketingové komunikace.

Doc. Ing. Přemysl Průša, Ph.D. se zaměřuje především na Retail Business a Řízení značky.