Obhajoby závěrečných kvalifikačních prací v lednu 2023

Obhajoby bakalářských a diplomových prací na Katedře mezinárodního podnikání se budou konat v době od 11. -16. ledna. Studenti budou rozděleni do komisí podle svého vedoucího.

Na Katedře mezinárodního podnikání se při obhajobách kvalifikačních prací očekává vystoupení studenta doprovázené prezentací jeho kvalifikační práce v PowerPointu. Tato prezentace by měla mít délku cca. 5 minut a následující požadovanou strukturu:

– cíl a účel práce;

– struktura;

– metodologie (včetně event. výzkumných otázek a hypotéz);

– hlavní zjištění;

– hlavní zdroje.

Po prezentaci následuje diskuse na základě posudků vedoucího práce a oponenta (další relevantní otázky může vznést kterýkoli člen komise). Odpovědi na otázky z posudků mohou být připraveny jako poslední bod prezentace.

Pro usnadnění obhajoby, prosím, pošlete svou prezentaci v aplikaci PowerPoint paní sekretářce katedry (jana.krebsova@vse.cz), a to nejpozději 2 dny před konáním obhajoby.

Těšíme se na vaši prezentaci a následnou diskusi.

Obhajoby závěrečných kvalifikačních prací v lednu 2023