Obhajoby závěrečných kvalifikačních prací v květnu / červnu 2023

Obhajoby bakalářských a diplomových prací na Katedře mezinárodního podnikání se budou konat v době od 30. května do 8. června, 2023. Studenti budou rozděleni do komisí podle svého vedoucího.

Na Katedře mezinárodního podnikání se při obhajobách kvalifikačních prací očekává vystoupení studenta doprovázené prezentací jeho kvalifikační práce v PowerPointu. Tato prezentace by měla mít délku cca. 5 minut a následující požadovanou strukturu:

– cíl a účel práce;

– struktura;

– metodologie (včetně event. výzkumných otázek a hypotéz);

– hlavní zjištění;

– hlavní zdroje.

Po prezentaci následuje diskuse na základě posudků vedoucího práce a oponenta (další relevantní otázky může vznést kterýkoli člen komise). Odpovědi na otázky z posudků mohou být připraveny jako poslední bod prezentace.

Pro usnadnění obhajoby, prosím, pošlete svou prezentaci v aplikaci PowerPoint paní sekretářce katedry (jana.krebsova@vse.cz), a to nejpozději 2 dny před konáním obhajoby.

Těšíme se na vaši prezentaci a následnou diskusi.

Obhajoby závěrečných kvalifikačních prací v květnu / červnu 2023