Zúčastněte se studentské obchodně orientované soutěže v Inovačním týdnu

Katedra mezinárodního podnikání zve srdečně všechny studenty k účasti na studentské obchodně-orientované soutěži, která se bude konat během Inovačního týdne v období od 6. 11. 2023 16:00 do 7. 11. 2023 večera. Ročník ani obor studia není směrodatný.

Předmětem této soutěže je řešení vybraného obchodního případu, který bude první den soutěže zadán studentským skupinám vytvořeným losováním. Každé skupině bude jako podpora přidělen právě jeden vyučující mající roli tzv. „poradce“. Poradci budou svým skupinkám dostupní během obou dnů po dobu několika hodin. Druhý den odpoledne se z vyučujících stanou členové poroty, která vybere vítězné řešení přiděleného obchodního případu. Vítězná skupina bude odměněna malým překvapením. Po dobu obou dní bude zajištěno na místě drobné občerstvení. Bližší podrobnosti budou sděleny poté, co se uzavře přihlašování, a budou známy konečné počty účastníků. Přihlašovat se je možné do 20. 10. 2023 mailem na vit.hincica@vse.cz.

Pro potřeby této soutěže přijedou vyučující převážně ze zahraničí. Pozvání prozatím přijali:

• Eglė Vaičiukynaitė (Litva),
  • Asta Tarutė (Litva),
  • Smaranda Vancea (Rumunsko),
  • Shihan Fernando (Srí Lanka/Polsko).

Akci naleznete také přímo v kalendáři.

Zúčastněte se studentské obchodně orientované soutěže v Inovačním týdnu