Změřte své plýtvání, pomozte vědě, získejte odměnu

Zapojte se do výzkumného projektu Katedry mezinárodního podnikání:

Kdo? Každý student, narozený od roku 1995 do roku 2010 (včetně), který v březnu 2024 bude bydlet na koleji Vltava nebo Blanice.

Jak? Budete po dobu jednoho měsíce vážit svůj potravinový odpad na kolejích. (Měří se jen na kolejích, ne v menze či restauraci.)

Kdy? V březnu 2024.

Informační schůzka: 29. listopadu 2023 v 18:00, kde: kolej Blanice, studovna v přízemí.

Odměna: Albert energetický balíček na zkouškové v hodnotě 1000 Kč, Kaufland praktický balíček na semestr, poukázka 500 Kč do Alberta, 500 Kč do Kauflandu, dárkový balíček od Nestlé, poukázky 3 000 Kč do Alzy pro 3 vylosované šťastlivce, kteří poctivě vyplní deník.

Nemáte kuchyňskou váhu? Půjčíme Vám ji.

Co budete zapisovat? Váhu a druh potraviny, důvod vyhození atd. Dostanete formulář a proškolíme Vás.

Jak je to časově náročné? 5-10 minut denně😊 plus 2-3 krátké schůzky na koleji.

Chcete se zapojit nebo jen více info? Napište na foodwaste@vse.cz. Nebo se registrujte zde:

Informace o projektu: Projekt je součástí meziuniverzitního projektu podpořeného Technologickou agenturou České republiky pod názvem „Podpora změny behaviorálních vzorců generace Z a návrh intervencí k prevenci plýtvání potravinami, včetně hodnocení jejich impaktu“.

Změřte své plýtvání, pomozte vědě, získejte odměnu