Návštěva společnosti Mixit: Inspirace pro naše studenty mezinárodního marketingu!

25. března
2024

Katedra mezinárodního podnikání s radostí sdílí informaci, že v pondělí 25. března se studenti mezinárodního marketingu v rámci International Business programu vydali na exkurzi do společnosti Mixit. Každý tým měl možnost diskutovat o pokroku svého semestrálního projektu s mentorem Zuzanou Bojnanaskou. Navštívili jsme výrobní závod a sklady, abychom lépe pochopili podnikání této úspěšné firmy. A samozřejmě jsme ochutnali mnoho jejich produktů!

Tato zkušenost studenty motivuje k dalšímu studiu. Jsme hrdí na naše studenty a jejich zapojení!

Velký dík patří také kolegyni z katedry, Ing. Markétě Lhotákové, Ph.D., která se specializuje na problematiku mezinárodního marketingu, zejména mezinárodní značkovou politiku a neziskový sektor. Působila jako hostující profesor na partnerských universitách v zahraničí (Čína, USA). Na VŠE vyučuje i v anglických programech International Business a CEMS. Zabývá se spoluprácí s praxí, vede především studentské a výzkumné projekty s korporátními partnery VŠE. Působila ve funci brand managera v nadnárodních společnostech, věnuje se činnosti v neziskovém sektoru.