Přednáška Jana Sochora na téma „Leading People across Central and Eastern Europe“

5. května 2021 měla Katedra mezinárodního podnikání možnost v rámci předmětu 2OP405 International Management – in English uvítat ve výuce formou online vstupu pana Jana Sochora, MBA pracujícího na pozici General Manager, Managing Director – Eastern Europe ve společnosti PUMA Group.

Pan Sochor v průběhu své přednášky na téma „Leading People across Central and Eastern Europe“ se studenty sdílel svoje mnohaleté zkušenosti s vedením lidí zemí střední a východní Evropy, včetně kulturních specifik motivace, odměňování, výběru zaměstnanců i kariérních plánů jednotlivých trhů.

Předmět Mezinárodní Management (2OP405) je povinným předmětem ve vedlejší specializaci International Business Strategies a volitelným předmětem pro všechny studenty VŠE. Semináře jsou vyučovány v angličtině v kulturně smíšených a genderově vyvážených týmech studentů, které společně pracují na několika dílčích úkolech i celosemestrálním projektu.