Workshop s Plzeňským Prazdrojem

2024

Katedra mezinárodního podnikání s radostí sdílí informaci, že minulý týden v pondělí proběhl v rámci inovačního týdne workshop pro studenty s názvem Svět retailu očima Prazdroje. V rámci tohoto semináře byl studentům představen svět maloobchodu z pohledu největší pivovarnické společnosti v ČR. Přednáška se uskutečnila v pražských kancelářích Prazdroje, aby studenti mohli nasát atmosféru a procesy této firmy. Workshopem a následnou prohlídkou kanceláří studenty provedla interní doktorandka Katedry mezinárodního podnikání Ing. Viktorie Šenkárčin, která v Prazdroji pracuje v oddělení inovací. Díky patří celému organizačnímu týmu Plzeňského Prazdroje i doc. Ing. Přemyslu Průšovi, Ph.D., který organizaci akce zaštítil ze strany katedry.

Workshop s Plzeňským Prazdrojem